В Україні вийшов новий навчальний посібник «Універсальна журналістика»

«Книга для тих, хто робить перші кроки в журналістиці й допомагає робити їх іншим», - так окреслена цільова аудиторія на початку посібника, а саме – студенти факультетів журналістики (або потенційні студенти), молоді журналісти та педагоги, які працюють із майбутніми журналістами у загальноосвітній та вищій школі.

На 152 сторінках «Універсальної журналістики» містяться детальні покрокові інструкції з техніки інтерв'ю, списки джерел інформації в офлайні та онлайні, поради із самопрезентації журналіста в соціальних мережах та тайм-менеджменту в журналістиці, «лайфхаки» на щодень для журналіста мультимедійної редакції з професійної та особистої ефективності. Книжка розкриває базові поняття з основ журналістики й містить поради з організації навчання на факультеті журналістики та побудови журналістської кар'єри.

Автор посібника - Віталій Голубєв, головний редактор Видавничого дому «ОГО», викладач кафедри журналістики Національного університету «Острозька академія», керівник Школи універсального журналіста. Книжка є результатом узагальнення майже 20-річного досвіду роботи автора в журналістиці й 10-річних напрацювань у «Школі універсального журналіста», яку проводить Віталій Голубєв у різних містах для молоді, яку цікавить журналістика.

«Універсальна журналістика» – друга книга автора. Перша – «Школа універсального журналіста: практичне керівництво для початківців» вийшла у 2009 р. (перше видання) та в 2010 р. (друге видання).

Замовити книгу можна безпосередньо у автора. Щоб отримати свій примірник або обговорити можливість презентації навчального посібника «Універсальна журналістика» у місті чи навчальному закладі, звертатись за електронною адресою vg2001@ukr.net або телефоном (050) 339 39 85, (098) 500 47 60.

comments powered by Disqus