Кабмін схвалив умови запровадження 4G - початкова вартість ліцензій близько 6,3 млрд грн

itpro.co.uk

Про це повідомляє прес-служба відомства.

До переліку входять вимоги до роботи операторів, вартість ліцензій, а також умови проведення тендерів на їхній продаж.  

«Було багато спроб якимось чином цю ситуацію контролювати. Я говорив це не один раз і сьогодні підтверджую: уряд проти будь-якої «кулуарщини» і не буде підтримувати жодних тіньових схем», - наголосив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він також додав, що рішення отримало експертизу Інноваційної ради при Кабінеті Міністрів і розглядалося профільним комітетом. Вони надали свої висновки, а також засвідчили, що пропозиції з продажу частот «відповідають вимогам прозорості».

Очікувана початкова вартість ліцензій 4G становитиме біля 6,3 млрд грн: 2,3 млрд грн за діапазон 2600 МГц та 4 млрд 1800 МГц.

Нагадаємо, у липні 2015 Петро Порошенко підписав Указ про впровадження технології зв’язку 4G в Україні. Кабінету Міністрів України було доручено розробити за участю Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, інших заінтересованих державних органів та затвердити план заходів на 2015-2017 роки щодо впровадження в Україні у 2017 році системи рухомого (мобільного) зв'язку четвертого покоління.

comments powered by Disqus