У Парижі заборонили прояви сексизму в рекламі

hiandramartinez/Instagram

Про це пише The Independent.

Міський голова Парижа Анн Ідальго пообіцяла не допускати поширення і просування таких, що принижують гідність, рекламних зображень. Під заборону потрапляє реклама, яка принижує і об'єктивує жінок і чоловіків, дискримінує людей за сексуальною орієнтацією та расовою ознакою.

Паризька влада зобов'язала рекламодавців, які платять за місця на щитах і плакатах по всьому місту, перевіряти, чи не несе їх нова кампанія сексистський або дискримінаційний характер. За виконанням нового закону буде стежити компанія JC Decaux, яка займається розміщенням реклами на білбордах Парижа.

Рішення звузити межі дозволеного у рекламі було викликане весняною кампанією бренду Saint Laurent, яка спровокувала хвилю негативних відгуків і скарг. На думку суспільства, два знімка кампейна принижують жіночу гідність: на одному фото занадто худа модель лежить на підлозі в ажурних колготках, широко розставивши ноги; на другому – дівчина у відвертій і принизливій позі спирається на табурет.

Нагадуємо, що раніше британську газету The Daily Mail розкритикували за «сексистську обкладинку» її останнього номеру. На ній зображено фото першого міністра Шотландії Нікола Стерджен та прем'єр-міністра Великої Британії Терези Мей із підписом: «Forget about Brexit, who won Legs-it!». Тут авторка заголовку використала гру слів, пропонуючи читачам забути про Брекзит та порівняти, у кого з міністрів красивіші ноги.  

comments powered by Disqus