Twitter судиться за своє право публікувати дані про розкриття інформації користувачів

Michael Nagle, Bloomberg/Getty Images

Про це повідомляє Mashable з посиланням на Ars Technica. «Уряд не надав доказів, крім узагальненого пояснення, які свідчать про те, що розкриття інформації в проекті «Звіт прозорості» становитиме серйозну загрозу національній безпеці», - визнала суддя Івонна Гонсалес Роджерс(Yvonne Gonzalez Rogers).

У звітах прозоростіTwitter викладає у публічному доступі інформацію, що стосується судових запитів на надання профільних даних, які отримала компанія, запитів, пов’язаних з усуненням певного контенту, інформацію про безпеку електронного листування тощо.

Представник Twitter у електронному листі для Mashablе прокоментував вирок суду:

«Ми вітаємо сьогоднішнє рішення. Це дуже важливе питання для будь-кого, хто вірить у силу Першої поправки. Ми продовжимо докладати зусилля, щоб завершити наш повний звіт прозорості».

Судовий процес триває з 2014 року. Американська влада наголощує на тому, що Twitter  має повідомляти кількість запитів від уряду у своїх звітах прозорості  лише у діапазоні (наприклад, від «0 до 499»). Вона аргументує це тим, що публікація конкретних цифр  становить загрозу національній безпеці. Соцмережа стверджує, що ці обмеження порушують Першу поправку до американської конституції, яка гарантує свободу слова.

Згідно з Ars Technica, наступне слухання цієї справи має відбутися 14 серпня.

Нагадаємо, нещодавно MediaSapiens писав про те, що компанія Facebook судиться з владою США через заборону надіслати користувачам сповіщення про те, що правоохоронні органи подали запити на розкриття інформації з їх акаунтів.

comments powered by Disqus