Дональд Трамп звинувачує медіа у своїх низьких рейтингах

Evan Vucci, AP

Як повідомляє The Guardian, вчора під час зустрічі в штаті Коннектикут Трамп заявив, що він бореться не тільки проти кандидатки на пост президента від Демократичної партії Гілларі Клінтон, але і проти журналістів.

«Я борюся не тільки проти шахрайки Гілларі (Crooked Hillary), але і проти шахрайських ЗМІ», - заявив він натовпу.

Схожий меседж з'явився вчора і в мікроблозі Twitter політика: «Якби мерзотні корумповані ЗМІ висвітлювали мене чесно і не викривляли зміст соїх слів, я б випереджував Гілларі на 20%».

Тим не менш, за даними дослідження компанії SMG Delta, Дональд Трамп заробив близько $ 2 млрд завдяки увазі ЗМІ. В ході передвиборчої кампанії Трамп в порівнянні з іншими кандидатами витратив невелику суму грошей – 10 мільйонів, зокрема менше за інших він платив за рекламу на телебаченні.  Хіллар Клінтон посідає друге місце за заробленими з уваги медіа грошима – їй кампанія принесла 746 млн. доларів.

Також, згідно зі звітом Центру дослідження медіа та політики при Гарварді, Трамп маніпулював новинними медіа, отримуючи мільярди доларів безкоштовного ефірного часу, і домінуючу присутність на телебаченні. 

comments powered by Disqus