Журналістку Politico звільнили за образливий твіт про Іванку Трамп

Youtube

Про це пише Forward

Раніше пані Йоффе у грубій формі прокоментувала новину видання The Hill про те, що у доньки Трампа з’явиться власний кабінет у Білому домі, хоча зазвичай робоче місце в адміністрації президента відводиться тільки для першої леді. 

«Або Трамп спить з донькою, або він ухиляється від законів про кумівство. Що гірше?» — написала журналістка. За деякий час вона видалила повідомлення, відзначивши, що повинна була сформулювати його «більш делікатно». 

У Politico заявили про рішення достроково розірвати договір з Йоффе і підкреслили, що «подібні інциденти паплюжать видання». 

Пізніше The Hill спростувало інформацію про те, що Іванка Трамп буде займати «місце першої леді» в Білому домі.

Нагадуємо, що влітку журналіста видання Vavel USA звільнили за питання про вагітність білоруської тенісистки Вікторії Азаренко.

Раніше MediaSapiens також писав про те, що один твіт Дональда Трампа про скорочення видатків з американського бюджету на програму зі створення винищувача F-35 спровокував різке падіння вартості акцій компанії Lockheed Martin. «Після публікації твіту ринкова вартість компанії впала на $ 4 млрд. Якщо порахувати співвідношення, то кожен символ у твіті президента обійшовся компанії в більше ніж $28 млн.» – пише CNBC.

comments powered by Disqus