YouTube відреагував на скарги моральної комісії?

«Останнім часом ми спостерігаємо зростання інтересу користувачів до проблеми безпеки дітей і підлітків в Інтернеті і, зокрема, на YouTube, – сказано  у блозі. - Ми хотіли б ще раз поговорити про те, що потрібно знати, щоб користуватися інформаційними комунікаційними та розважальними можливостями YouTube, залишаючись при цьому в безпеці».

Ймовірно, що поява такого нагадування пов’язана  з нещодавньою скаргою Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі. Як повідомляла «Телекритика», Нацкомісія направила листа в Інтернет Асоціацію України, в якому повідомила, що проаналізувала інтернет-ресурс YouTube і виявила там порушення норм суспільної моралі, а саме «відеоролики із вживанням нецензурної лексики та приниженням жінок за ознакою статі».

Google пояснює, що протягом семи років YouTube застосовує чіткі правила спільноти, де роз’яснено, які відео можна, а які не можна публікувати на сайті.

Зокрема, до забороненого відео відноситься контент, який порушує законодавство окремих країн, де YouTube працює на локальному домені. Крім того, правила YouTube регулюють такі види контенту, які необов'язково підпадають під санкції місцевого законодавства (дискримінаційний контент, залякування, розпалювання нетерпимості по відношенню до будь-якої етнічної, релігійної чи соціальної групи тощо).

«Якщо користувачі знаходять на YouTube матеріали, які здаються їм неприйнятними, вони можуть повідомити про це, зазначивши відео спеціальним «прапорцем», - сказано у блозі. -  Команда модераторів YouTube проаналізує зазначені відео і прийме рішення: або видалить, якщо вони суперечать правилам спільноти, або перемістить в «безпечний режим», якщо вони не порушують наших політик, але не рекомендовані для дітей.

comments powered by Disqus