Українські вчені розробили програму, що дозволяє виявляти маніпуляції в тексті

Про це повідомляє Укрінформ.

Планується випуск програми для різних мобільних платформ, а також для інших переносних пристроїв, оснащених мікрофоном (наприклад, смарт-годинник чи окуляри).

Leegle обробляє текст, дає загальну оцінку рівня впливу на підсвідомість, а також будує теплову карту тексту із зазначенням найбільш підозрілих його елементів. Крім того, одна з функцій - надання роз'яснення про те, як протистояти спробам сублімінального впливу. 
За допомогою програми люди, що піддаються психологічному впливу, і діти зможуть виявляти спроби впливу на підсвідомість (пропаганда, секти, МЛМ, педофіли, шахраї) і вчасно реагувати на такі незаконні дії.

Програма поширюється безкоштовно. Оплачувати потрібно лише великі обсяги проаналізованих текстів і розширені функції. Leegle підтримує англійську, російську та українську мови. Згодом розробники планують перевести її на більшість найпоширеніших мов світу.

Відзначимо, для створення алгоритму аналізу тексту розробникам знадобилося 12 років досліджень. Після успішного завершення краудфандингової кампанії програма буде доступною для масового використання.

comments powered by Disqus