«Медіафільтр» запустив тематичну спільноту в соціальній мережі Vkontakte

00:00,
25 Грудня 2012
413

«Медіафільтр» запустив тематичну спільноту в соціальній мережі Vkontakte

00:00,
25 Грудня 2012
413
«Медіафільтр» запустив тематичну спільноту в соціальній мережі Vkontakte
Сторінку присвячено найцікавішим антитютюновим кампаніям світу.

Щоденно там розповідатимуть про цікаві антитютюнові кампанії України та світу, викриватимуть приховані способи пропаганди куріння, до яких вдаються виробники сигарет, та маніпуляції тютюнових лобістів у ЗМІ, завдяки яким вони намагаються дискредитувати антитютюнові ініціативи і налаштувати проти них громадськість.

«Увесь світ кидає курити, а ми щодня пишемо як і завдяки чому це відбувається. У різних країнах запускаються десятки справді цікавих антитютюнових кампаній, а «Медіафільтр» чи не єдине інтернет-видання, яке розповідає про більшість із них. Ми постійно моніторимо сайти найвідоміших світових видань та ресурси антитютюнових організацій з усього світу. Саме тому ми в курсі антитютюнових кампанії в Малайзії і на Філіппінах, у США, Чилі і Австралії», – розповіла Лєра Лауда, журналіст проекту «Медіафільтр».  

Останні антитютюнові кампанії орієнтовано на дітей і молодь, адже науковцями доведено, що більшість курців зі стажем – це ті, хто почав курити у молодості. Якщо ж людина до 21 року не отримала нікотинової залежності, то шанси, що вона стане курцем у майбутньому, суттєво знижуються.

«"Медіафільтр" теж хоче донести ідею здорового способу життя та відмови від куріння насамперед до молоді. Саме тому ми й вирішили створити спільноту Вконтакті – адже там, порівняно з іншими соціальними мережами, зосереджено найбільше молодих людей», – зазначила Марія Фронощук, редактор інтернет-видання «Медіафільтр».  

Проект Медіафільтр реалізує громадська організація "Телекритика" за підтримки програми Campaign for Tobacco Free Kids.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
www.yaseendadabhay.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду