Міноборони України виступає проти куріння на своїх сторінках у соціальних мережах

00:00,
5 Листопада 2012
506

Міноборони України виступає проти куріння на своїх сторінках у соціальних мережах

00:00,
5 Листопада 2012
506
Міноборони України виступає проти куріння на своїх сторінках у соціальних мережах
Міністерство оборони України закликає не курити. Саме цій темі присвячені останні пости на сторінках структури в соціальних мережах Facebook та ВКонтакте.

«2012 – рік спорту у Збройних Силах України, а спорт – це важлива складова здорового способу життя. Тому знаменником тижня стане здоровий спосіб життя, а саме: відмова від паління». Так на сторінці ВКонтакті висловлені настанови Міноборони.

Там же проводиться і доволі цікаве опитування, результати якого певною мірою можуть підтвердити зменшення популярності куріння. Так, на запитання «Ваші стосунки з сигаретами?» відповіло вже 443 особи. Варіанти відповідей «Сигарети – це не моє. Пробував(ла) – не зачепило» та «Я ніколи не палив(ла) і не збираюсь!» наразі є найпопулярнішими – кожна близько 23% респондентів.

У Facebook також з’явився пост під назвою «Я не палю і мені це подобається!».

Якщо ви хочете долучитися до активності Міністерства оборони України, шукайте їх на сторінках у Facebook та ВКонтакті.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду