Підтримка конфліктно-чутливої журналістики в Україні

Підтримка конфліктно-чутливої журналістики в Україні

08:48,
5 Січня 2016
3375

Підтримка конфліктно-чутливої журналістики в Україні

08:48,
5 Січня 2016
3375
Підтримка конфліктно-чутливої журналістики в Україні
Підтримка конфліктно-чутливої журналістики в Україні
Автори:
Партнер / Основний виконавець проекту: Офіс координаторів ОБСЄ в Україні. Період виконання: листопад 2015 – травень 2016.

Донор: Посольство Великої Британії в Україні.

Період виконання: листопад 2015 – травень 2016.

Сума гранту: EUR 23 628.

Складові проекту:

Компонент 1. Моніторинг конфліктно-чутливого висвітлення тем, дотичних до конфлікту, українськими телевізійними ЗМІ (листопад-грудень 2015).

Предметом моніторингу були:

  1. Вечірні новини центральних телеканалів України (1+1, Інтер, СТБ, Новий, UA:Перший, Україна, 5 канал) протягом 1 тижня (16-22 листопада)
  2. Вечірні новини 20 телеканалів з 10 регіонів України протягом 1 тижня (16-22 листопада): «Дніпропетровський Державний» (Дніпропетровськ), «Тиса» (Ужгород), «Аверс» (Луцьк), «Скіфія» (Херсон), «Нова Волинь» (Луцьк), «ВТВ Плюс» (Херсон), 34 канал (Дніпропетровськ), «Вінтера» (Вінниця), Запорізька ОДТРК, «Лтава» (Полтава), АТН (Харків), Одеська ОДТРК, ОТБ (Харків), ТВА (Чернівці), «Віта» (Вінниця), ТВ5 (Запоріжжя), 21 Канал (Ужгород), «Первый городской» (Одеса), «Буковина» (Чернівці), «ІРТ-Полтава».
  3. Соціальні ток-шоу центральних телеканалів України в період з 6 листопада по 6 грудня 2015 року: «Подорожні» (UA Перший); «Війна і мир» (UA Перший); «LifeКод» (ZiK); «Стосується кожного» (Інтер); «Говорить Україна» (Україна); «Хоробрі серця» (2+2); «Один за всіх» (СТБ).

Продукти:

Компонент 2. Дослідження цінностей, установок та практик журналістів при висвітленні тем, дотичних до конфлікту (лютий – березень 2016)

Проведені фокус-групи та групові інтерв’ю з журналістами та редакторами центральних та регіональних ЗМІ, які виявили фактори, які впливають на конфліктну чутливість українського медійного дискурсу.

Проведений круглий стіл, на якому обговорені результати дослідження та вироблені рекомендації.

Продукти:

Компонент 3. Проведення міжнародної конференції для адаптації міжнародного досвіду залучення ЗМІ до процесів відновлення довіри та примирення (квітень-травень 2016)

Конференція «Участь ЗМІ у примиренні: уроки для України» відбулася в м.Києві 16 травня 2016 року.

 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду