Урядовий законопроект про суспільне мовлення повернеться з експертизи Ради Європи 6 вересня

00:00,
20 Липня 2011
1002

Урядовий законопроект про суспільне мовлення повернеться з експертизи Ради Європи 6 вересня

00:00,
20 Липня 2011
1002
Урядовий законопроект про суспільне мовлення повернеться з експертизи Ради Європи 6 вересня
6 вересня цього року відбудеться зустріч експертів Ради Європи, які проводять експертизу урядового законопроекту про суспільне мовлення, і радника президента Ганни Герман. Про це пані Герман повідомила «Телекритику» особисто. 

«6 вересня ми зустрінемося з експертом з питань права  Ради Європи, автором Положень Асоціації теле- та радіомовників Британської співдружності Ів Саломон для того, щоб вислухати рекомендації і розпочати конструктивну працю», – сказала Ганна Герман.

Нагадаємо, голова робочої групи Валерій Бебик розкритикував проект із поправками Кабміну. Він заявив, що його слід доопрацювати, повернувшись до концепції Громадської гуманітарної ради, яка, на його думку, була кращою і прогресивнішою, позаяк об’єднувала близько десяти розроблених раніше законопроектів і враховувала досвід інших країн.

Негативної думки про цей проект і радник президента Ганна Герман.

Як писала ТК, в Адміністрації президента вирішили надіслати законопроект на експертизу до Ради Європи. Від того, як швидко впораються з висновками європейські експерти, залежатиме, чи встигне парламент схвалити цей законопроект до початку розгляду бюджету на 2012 рік.

Рада Європи прийняла на експертизу від Адміністрації президента законопроект про суспільне мовлення, розроблений Кабінетом Міністрів України.

Президент Україні Віктор Янукович обіцяв ТК врахувати зауваження Ради Європи стосовно цього законопроекту.

Ів Саломон – голова правління Фонду (Internet Watch Foundation IWF). Вона була призначена Незалежним головою правління IWF у квітні 2009 року. Ів – міжнародний консультант з питань діяльності ЗМІ та медіа-права.  Також вона –  експерт з питань права  Ради Європи, автор Положень Асоціації теле- та радіомовників Британської співдружності - ЮНЕСКО. Раніше обіймала посади заступника секретаря Незалежної телевізійної комісії, директора з правових питань служби Radio Authority (Комітет з питань радіо - Великобританія) та в.о.секретаря Ofcom (Незалежна Служба з питань теле- та радіомовників, Великобританія).

«Телекритика»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду