Законопроект про суспільне мовлення від радника Медвєдєва може бути видалений з «Вікітеки»

00:00,
1 Листопада 2011
981

Законопроект про суспільне мовлення від радника Медвєдєва може бути видалений з «Вікітеки»

00:00,
1 Листопада 2011
981
Законопроект про суспільне мовлення від радника Медвєдєва може бути видалений з «Вікітеки»
Голова ради при президенті РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини Михаїл Федотов  пропонує вдосконалити проект закону 2002 року про створення в Росії суспільного мовлення на сторінці проекту Вікімедія.

Михаїл Федотов розпочав виконання своєї обіцянки запропонувати новий варіант закону РФ про суспільне радіо і телебачення до кінця року. На сайті ради при президенті РФ він нагадав слова Дмитрія Медвєдєва, що пролунали 19 липня 2011 року на форумі у Ганновері, на підтримку ідеї створення суспільного телебачення.

Тоді Медвєдєв, зокрема, заявив, що суспільне телебачення – це добре, але «ми маємо зрозуміти, на яких засадах суспільне телебачення працюватиме у нашій країні. Якщо це принцип збору податку, який стягуватиметься приміром із кожного громадянина, тоді це, звісно, може викликати певні проблеми. Або ж потрібно шукати інший канал фінансування. І ось у цьому, на мій погляд, полягає основна складність».

З огляду на це Федотов запросив всіх охочих на сторінку Вікітеки, де викладено його авторський законопроект 2002 року, і взяти участь в доопрацюванні проекту і висловити свої зауваження у розділі «Обговорення».

Однак наразі текст є кандидатом на видалення з Вікітеки через те, що він належить до типу текстів, які не можна включати до бібліотеки. Проект Wikisource («Вікісорс», буквально – «Вікіджерело», пізніше російську частину названо «Вікітека») створено для зберігання додаткових текстів до статей Вікіпедії та має на меті зібрати вільні художні та інтелектуальні твори. Згідно правил Вікітека не передбачає зберігання творів, зміст яких змінюватиметься з плином часу: оновлюватиметься, удосконалюватиметься. Саме тому один з учасників російської Вікіпедії вніс закон до переліку статей, які слід видалити.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
stv.mediasapiens
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду