Телеканалом «Дождь» зацікавилася прокуратура

Телеканалом «Дождь» зацікавилася прокуратура

00:00,
30 Січня 2014
1136

Телеканалом «Дождь» зацікавилася прокуратура

00:00,
30 Січня 2014
1136
Телеканалом «Дождь» зацікавилася прокуратура
Телеканалом «Дождь» зацікавилася прокуратура
У зв’язку зі скаргою ветеранів Прокуратура Санкт-Петербурга розпочала перевірку телеканалу «Дождь». Приводом стало скандальне опитування про блокадний Ленінград, оприлюднене в неділю. Про повідомляє офіційний сайт прокуратури.

У Прокуратурі Санкт-Перербурга повідомили, що перевірка була ініційована ветеранами Другої світової війни, які пережили блокаду Ленінграду.

«Все це трапилося напередодні сімдесятиріччя повного визволення Ленінграду від фашистської блокади. Це блюзнірство – ставити таке запитання в країні, яка понесла найбільші втрати, щоб перемогти фашизм і звільнити світ від фашизму»,  – цитують слова ветеранів у прокуратурі.

Наразі повідомляється про перевірку телеканалу щодо можливих порушень. Прокуратура з’ясовує, чи переступив «Дождь» допустимі межі, ставлячи таке запитання.

Скандальне опитування з’явилося програмі «Дилетанти» 26 січня, а також було про дубльоване на сайті та в соціальних мережах. У глядачів поцікавилися: «Чи потрібно було здати Ленінград, щоб зберегти сотні тисяч життів?»

Після того як опитування розпочали активно критикувати у соціальних мережах, редактори зняли його із сайту і попросили пробачення. Проте критика телеканалу «Дождь», зокрема з боку депутатів парламенту, продовжилася і після цього. Кілька операторів кабельного телебачення відмовилися від співпраці з каналом.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
facebook.com/tvrain
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду