В Україні запрацював Twitter Lite для користувачів Android

dailydot.com

Про це соцмережа мікроблогів повідомила в блозі.

Наразі додаток, який можна завантажити в Google Play, доступний в 43 країнах світу. Цього місяця до сервісу приєдалася 21 країна, зокрема сусіди України — Білорусь, Румунія та Туреччина.

Twitter Lite — це полегшена версія основного додатка до смартфона Twitter, яка займає менше пам'яті ґаджета (менше 3 МБ). Компанія представнила його торік. Соцмереда позиціонує Twitter Lite як зручніший із точки зору завантаження і зберігання даних спосіб використовувати Твіттер на смартфоні. Він обіцяє швидше завантаження в мережах 2G і 3G, можливість мінімального використання даних (у спеціальному режимі низького споживання каналу, в якому можна завантажувати тільки потрібні зображення і відео).

Цей додаток створено зокрема й для юзерів, які перебувають в регіонах з поганим покриттям чи дорогим мобільним інтернетом.

У листопаді Twitter розповіла, що використання Lite-версії збільшило залученість в соцмережу: з квітня до листопада кількість твітів, поширених з Twitter Lite, зросла на 50%. Наразі, як повідомляє ain.ua, з 335 млн активних користувачів додатку всього 68 млн мешкають в США. 

Нагадаємо, за останній квартал акції компанії Twitter знизилися в ціні на 18%, а кількість щомісячних користувачів соціальної мережі зменшилася на 1 мільйон.

А в четвертому кварталі 2017 року компанія Twitter вперше зафіксувала  отримання чистого прибутку за свою 12-річну історію. Прибуток склав $91 мільйон.

comments powered by Disqus