У США з’явились табори, де вчать дітей бути YouTube-блогерами

Anivda

Як повідомляє 24tv.ua з посиланням на Wall Street Journal, подібні курси пропонують одразу кілька компаній, серед яких Ryan ToysReview, iD Tech та інші.

У компанії iD Tech, яка пропонує тижневі курси, вчать знімати влоги, ігрові стріми, веселі відео безпечних падінь, огляди продуктів і короткі музичні відео для таких платформ як TikTok.

"Цей табір розширює горизонти від традиційного сторітелінгу до створення веселих і смішних відео, які люблять діти", — кажуть організатори у рекламному відео.

Тиждень навчання у такому таборі коштує близько тисячі доларів. Для дітей розроблені спеціальні програми, які навчають знімати відео та перетворювати їх на справжню сенсацію YouTube. Табори виходять за рамки уроків знімання-монтування відео і направлені на отримання навиків створення «вірусних» відео.

Як повідомляв “Детектор медіа”, нещодавно Reuters Institute провів дослідження “Майбутнє онлайн-відеоновин”, під час якого з’ясувалося, що майже 40 % найуспішніших відео у Facebook пов'язані зі стилем життя або розвагами.

Зазначимо, що “Детектор медіа” також проводить тренінги для відеоблогерів-початківців, які прагнуть навчитися працювати з важливими для суспільства темами. Участь у тренінгах можуть брати люди віком від 16 до 35 років на конкурсних умовах.

 

comments powered by Disqus