YouTube представив нові інструменти для блогерів

YouTube представив нові інструменти для блогерів

17:05,
22 Червня 2018
5051

YouTube представив нові інструменти для блогерів

17:05,
22 Червня 2018
5051
YouTube представив нові інструменти для блогерів
YouTube представив нові інструменти для блогерів
Автори:
Хостинг YouTube додає нові цікавинки у своєму функціоналі, якими можуть скористатися творці відеороликів та блогери.

На YouTube з’явиться вкладка з товарами (Merchandise), на якій автори зможуть продавати якусь свою атрибутику, наприклад, футболки, сумки чи значки зі своїми слоганами чи логотипами тощо. Наприклад, блогер Джошуа Слайс (Joshua Slice), який вигадав персонажа-павука на ім’я Лукас, почав продавати плюшевих павучків через свою сторінку й заробив на цьому вже близько $ 1 млн за 18 днів. Зараз ця функція була запущена лише на території США для каналів з більш ніж 10 тисячами підписників, тож будемо очікувати, коли відеохостинг зробить її доступною й для інших країн.

Інший розділ, який допоможе блогерам краще промотувати свої ролики - це прем’єри (Premieres). У них творці відео зможуть анонсувати свої нові ролики перед їх виходом. Також для анонсів буде доступним чат, в якому автори, їх підписники та глядачі зможуть переписуватися. Це оновлення також будуть поступово викочувати для каналів більш ніж з 10 тисячами підписників.

Також YouTube створив платну підписку на обрані канали (Channel Memberships), яка дає глядачам деякі переваги. Наприклад, вона дасть доступ до унікальних піктограм, емодзі і публікацій, які доступні тільки для членів цієї спільноти. Коштуватиме вона $ 4,99 на місяць. Підключити функцію Channel Memberships зможуть канали, в яких більш ніж 100 тисяч підписників.

Раніше відеоплатформа YouTube запровадила  функцію обміну повідомленнями для веб-версії. За задумом, так користувачі зможуть надсилати одне одному різноманітні ролики, якими вони хочуть поділитися, та спілкуватися, не переходячи при цьому на інші платформи. 

Також нещодавнє дослідження Pew Research Center показало, що 45% американських підлітків майже постійно перебувають онлайн. При цьому одним з їх улюблених сайтів є саме YouTube - ним користуються 85% опитаних дітей. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
TreceBits
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду