У «Фейсбук» пояснили, чому заблокували паблік Mova назавжди

Liga Tech

Mova, один із найбільших проукраїнських пабліків Фейсбуку, що мав понад півмільйона підписників, був заблокований напередодні.

«Формальна підстава — організовані масові скарги, що наші публікації закликають до захисту від московської агресії є «нетолерантними», — написав засновник сторінки Mova Олексій Кляшторний та закликав підтримати паблік, щоб оскаржити блокування.

Журналісти видання Liga.Tech відправили до Фейсбуку запит з проханням пояснити, через що так відбулося. У прес-службі соцмережі відповіли, що закривають сторінки, які неодноразово публікують контент, що порушує правила спільноти. Так само, за їх словами, сталося і з пабліком Mova.

Видання опублікувало переклад відповіді прес-служби:

«Люди приходять у Фейсбук, щоб вільно самовиражатися і відкрито ділитися цим з друзями і сім'єю. Деякі думки можуть бути суперечливими, але важливо, щоб можна було ділитися різними думками, і ми не видаляємо пости тільки тому, що деяким людям вони не подобаються. Незважаючи на те, що ми є відкритою платформою для всіх ідей, люди повинні поважати наші правила, тобто Стандарти спільноти, в яких зазначено, що дозволено і заборонено у Фейсбуку. Ці стандарти призначені для забезпечення безпеки людей на Фейсбуці і забороняють такі речі, як знущання, домагання або ненависницькі висловлювання. Коли сторінка неодноразово публікує контент, який порушує наші правила, як це сталося в даній ситуації (з пабліком Mova - Ред.), Ми закриваємо сторінки», — йдеться у відповіді.

Liga Tech пише: у компанії дали зрозуміти, що заблокували Mova не на певний період, а саме назавжди.

«Детектор Медіа» вже повідомляв, що в Інстаграмі заблокували сторінку Віталія Кличка.

Також ми пояснювали, чому новини про «втечу» з країни Порошенка та Кличка є маніпулятивними.

comments powered by Disqus