У Данії обговорюють можливість контролю блогерів з великою кількістю підписників

MSN

Як повідомляє BBC, публікацію в Інстаграм опублікувала Фі Лаорсен (Fie Laursen), у якої понад 336 000 підписників. Пост залишався в мережі протягом двох днів, перш ніж її сім'ї вдалося його видалити. Згодом сім'я підтвердила, що Лаорсен перебуває у лікарні та її стан поліпшується.

Публікація Лаорсен в соцмережі, яка зібрала понад 30 000 лайків і 8 000 коментарів, викликала в Данії дебати про те, як контролювати онлайн-контент впливових осіб.

Міністр у справах дітей та освіти Перніл Розенкранц-Тейл (Pernille Rosenkrantz-Theil) заявила, що уряд хоче, аби відомі особи несли «редакційну відповідальність» за стандартами «старої преси».

«Коли людина досягає певної кількості підписників на сторінці, вона повинна нести таку ж відповідальність, як редактор газети чи представник старих ЗМІ», — сказала вона.

«Так, наприклад ... Данські етичні стандарти щодо преси такі, що ви не пишете про самогубства або спроби самогубства, якщо це не стосується широкої публіки. Ми хочемо, щоб ці ж стандарти застосовувалися до соціальних мереж», — пояснила міністр.

Якщо впливовий блогер порушуватиме правила, його пости хочуть видаляти. Впливові люди з певною кількістю підписників також матимуть кількох адміністраторів профілю.

Як повідомляв «Детектор медіа», Інстаграм ввів нову функцію на основі штучного інтелекту для боротьби з образами і цькуванням.

comments powered by Disqus