Twitter нарешті дозволив приховувати «токсичні коментарі»

unsplash.com

Twitter вже протестував нову функцію у Канаді, а тепер увів її також для США та Японії. Нова опція дозволить користувачам приховувати коментарі у дискусіях, які вони почали.

Про це повідомляє «Детектор медіа» з посиланням на The Verge.

Раніше юзери могли лише блокувати інших користувачів чи відмикати собі сповіщення для певних слів, яких вони не хотіли читати. Дописувачі не могли керувати дискусією.

Тепер ті, хто почав обговорення, можуть вирішувати, які коментарі залишатимуться, а які ні. Для цього треба клікнути у меню твіта, де поряд з кнопками «Приховати», «Вимкнути звук» і «Стежити» з’явиться ще й «Приховати коментар». Коли коментар приховають, користувачі не бачитимуть його, поки не клікнуть на спеціальну іконку, яка показує усі приховані відповіді.

Про тестування такої опції «Детектор медіа» вже повідомляв у березні. Тоді топ-менеджер Twitter Мішель Ясмін (Michelle Yasmeen) писала, що можливість ховати коментарі може стати новим методом модерації та позбавить юзерів необхідності блокувати акаунти інших людей. Вона вважає, що такий підхід є балансом між інтересами автора твіту і аудиторією.

«Люди, які починають у Twitter цікаву розмову для нас насправді дуже цінні, тому ми хочемо уповноважити їх робити обговорення більш здоровими. Зараз користувачі вже це роблять за допомогою функцій блокування, замовчування чи звітуючи нам. Проте ці інструменти не завжди потрапляють в ціль. Блокування і замовчування лише змінює те, як бачить обговорення блокувальний, а звіти ефективні лише щодо тих постів, які порушують правила спільноти», — пояснвала менеджерка продуктів компанії Мішель Ясмен Хак.

Нагадаємо, нещодавно у Twitter видалили фейкову сторінку Олега Сенцова.

comments powered by Disqus