Соцмережа Woolik виявилась «жартом над українськими ЗМІ»

Зображення:, news.liga.net

Про це повідомило видання LIGA.net.

Сайт Woolik перестав працювати.

«З адреси woolikdev@gmail.com, з якого соцмережа вела комунікацію, журналісту LIGA.net прийшов лист, що проект "задумувався групою розробників, як жарт над українцями і українськими ЗМІ". "Закінчуйте вже з піаром Woolik. Ми тут вже від сміху вмираємо. З повагою, група жартівників"», – йдеться в листі, який отримало видання LIGA.net.

Нагадаємо, на початку вересня стало відомо про запуск нової української соцмережі під назвою Woolik, яка позиціонує себе як альтернативу заблокованим російським сервісам. Її представники заявляли, що Woolik має чудовий функціонал, а її місія – створити в Україні сучасну, естетично приємну, швидку і зручну соцмережу для ефективної комунікації між людьми по всьому світу.

Засновники соцмережі, так само як і команда, що працювала над ресурсом, не називалися. MediaSapiens поспілкувався з офіціним акаунтом Woolik у Facebook, однак представник проекту відмовився розкривати будь-які конкретні дані. Пізніше Woolik повідомив, що засновниками є двоє українців, а в соцмережі за перший тиждень буцімто зареєструвалося понад 100 тисяч осіб, через що проекту вже довелося переїхати на сервери, які «в 12 разів могутніші за попередні».

Як писав MediaSapiens, cпівзасновниця іншої української соціальної мережі Ukrainians Олександра Струмчинська повідомила про припинення розробки соцмережі. За словами Струмчинської, керівництво компанії розробиків, які є й співзасновниками мережі, відмовились не лише від самостійної розробки, але й від можливості її передачі будь-якій іншій стороні, яка б змогла допомогти у роботі над соцмережею.

Українська соціальна мережа Ukrainians почала працювати в тестовому режимі в червні цього року. Протягом перших 5 днів роботи у тестовому режимі, в ній зареєструвалися більше 100 тисяч користувачів. Співзасновниця проекту Олександра Струмчинська раніше в інтерв’ю для MediaSapiens поділилася планами про повноцінний запуск Ukrainians цієї осені та залучення п’яти мільйонів користувачів до кінця року.

comments powered by Disqus