На закритій зустрічі Цукерберг говорив зі співробітниками про конкуренцію з TikTok

The Verge

Засновник соцмережі Facebook Марк Цукерберг розповів своїм співробітникам про плани випередити китайську соцмережу TikTok за допомогою схожого сервісу.

Про це повідомляє The Verge.

У розпорядженні видання опинилося аудіо його зустрічі з працівниками компанії. Зустріч, пишуть журналісти, провели ще у липні 2019 року.

Один із співробітників запитав Цукерберга, як компанія планує боротися з новим швидкозростаючим конкурентом - сервісом коротких відеороликів TikTok. Глава Facebook визнав, що TikTok стає популярний серед молоді, в тому числі в США і Індії.

«TikTok став першим споживчим інтернет-продуктом, розробленим одним з китайських технологічних гігантів, який досить добре справляється на світовому рівні», — заявив Цукерберг.

Далі він сказав, що Facebook буде конкурувати з TikTok за допомогою програми Lasso, в якій користувачі можуть також записувати короткі відеоролики під музичний супровід і обмінюватися ними.

Facebook представила Lasso в листопаді 2018 року. За словами Цукерберга, для запуску компанія спеціально вибирає країни, в яких TikTok ще не встиг зміцнити позиції. Однією з них засновник Facebook назвав Мексику.

Нагадаємо, «Фейсбук» оштрафували на рекордні 5 млрд доларів.

Також недавно Facebook заблокувала сторінки сайтів Znaj.ua, Politeka та Hyser, які поширювали дезінформацію.

comments powered by Disqus