Instagram тестує горизонтальну стрічку новин

pixabay.com

Соцмережа запровадила цю функцію в акаунтах великої кількості користувачів 27 грудня, пише The Guardian.

У новому інтерфейсі переходити від допису до допису потрібно свайпами або натисканнями на екран ґаджета справа чи зліва. Під блоком stories юзеру в вигляді відрізку демонструється, яку частину дописів зі стрічки новин він уже проглянув. Аби вподобати публікацію, користувачу, як і раніше, потрібно двічі натиснути в центрі фотографії чи відео.

Скріншот The Guardian

Instagram не міняла вигляд стрічки новин із моменту свого запуску в 2010 році. Юзери поставилися до нововведення несхвально, а компанія вибачилася за помилку.

Виявилося, що Instagram ввела нову функцію для тестування більшої кількістю людей, ніж планувала. «Вибачте за плутанину! Завжди пробуємо нові ідеї, але зазвичай із набагато меншою кількістю людей», – написав керівник сервісу Адам Моссері.

Соцмережа повернула традиційний інтерфейс менш ніж за годину. Щоб знову бачити звичний вигляд стрічки новин, користувачу потрібно було наново зайти в додаток.

Нагадаємо, цього місяця Instagram також додала можливість обмінюватися голосовими повідомленнями. А в листопаді соцмережа змінила вигляд профайлу користувачів, обіцяючи більшу зручність.

comments powered by Disqus