Instagram обмежить для неповнолітніх показ реклами засобів схуднення

24 канал

Як повідомляє The Verge, Instagram застосовуватиме вікове обмеження у випадках, коли повідомлення міститимуть заклик до купівлі або вартість продукту. У деяких випадках повідомлення можуть бути видалені повністю. Наприклад, коли хтось обіцяє чудодійну властивість певної дієти або продуктів для схуднення, які є комерційною пропозицією. 

Згідно з заявою компанії, політика щодо реклами та правила Instagram ніколи не дозволяли просувати цю продукцію, але недавнє зростання подібних публікацій серед впливових користувачів та знаменитостей викликало додаткові дії. Оновлена політика торкнеться Instagram та Facebook.

Такі впливові, як Кім та Хлоя Кардашян (Kim Kardashian, Khloe Kardashian) та Кайлі Дженнер (Kylie Jenner) давно зазнають критики за те, що рекламують продукти для схуднення. У листопаді 2018 року такі пости набули вірусного характеру, привернувши більше уваги до цієї проблеми.

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram

#ad using @fittea before my shoots is my favorite ☺️

Допис, поширений Kylie ✨ (@kyliejenner) 28 Кві 2016 р. о 8:00 PDT

Актриса Джамела Джаміл (Jameela Jamil) зазначає, що ці продукти можуть бути  потенційно шкідливими для молодих покупців, і часто не працюють. Вона разом з іншими експертами допомагала внести зміни до правил платформи.

Як повідомляв «Детектор медіа», раніше в Instagram заявили, що блокуватимуть хештеги, за допомогою яких у соцмережі поширюють недостовірну інформацію про щеплення.

 

comments powered by Disqus