Ілон Маск показав у Instagram всі невдалі спроби посадити ракету Falcon 9

Instagram

Компанія Маска SpaceX розробила два типи ракет - Falcon 1 і Falcon 9. Її засновник просуває ідею створення багаторазових носіїв, які можуть використовуватися повторно. Для цього компанія експериментує із запуском та посадкою своїх ракет. Кілька місяців тому SpaceX зуміла успішно запустити і посадити дві ракети Falcon 9 протягом 48 годин.

Втім, не всі експерименти SpaceX були такими успішними. Ілон Маск у своєму Instagram  виклав відеоролик із підписом «Як не посадити ракету-носій». Деякі з фрагментів відео отримали жартівливі підписи. Під кадрами, на яких дослідники компанії оглядають уламки розбитої вщент ракети, з’являється підпис: «З ракетою все в порядку?» - «Так, це лише подряпина». На іншому фрагменті при невдалій посадці ракета вибухає, однак на відео з’явлється коментар «І все ж вона приземлилася».  Ролик зібрав уже понад 148 тисяч переглядів та більше 900 коментарів.

Нагадаємо, компанія Space X Ілона Маска планує вивести на орбіту 4425 спеціальних супутників, які будуть роздавати інтернет.  Перший тестовий запуск прототипів цих апаратів відбудеться вже в цьому році, а на початку 2018 року в космос вирушить ще один екземпляр. Якщо ці випробування пройдуть успішно, то в 2019 році на орбіту запустять повнофункціональні космічні апарати, які почнуть формувати мережу для роздачі інтернету по всій Землі.

comments powered by Disqus