Грета Тунберг змінила опис у Twitter після критики Путіна

Відома 16-річна шведська екологічна активістка Грета Тунберг оригінально відреагувала на критику, яку висловив на її адресу президент Росії Володимир Путін.

Коментуючи виступ активісти на Кліматичному саміті в ООН, Путін заявив, що «не поділяє загальних захоплень» з цього приводу:

«Ніхто Греті не пояснив, що сучасний світ складний і різноманітний», — сказав він. — «Впевнений, що Грета добра дівчинка і щира дуже, але дорослі повинні зробити все, щоб не заводити підлітків і дітей в якісь крайні ситуації, використовувати їх».

Після цього у профілі свого Twitter-аккаунта, де користувачі зазвичай вказують загальну інформацію про себе, Грета Тунберг написала:

«Добрий, але погано поінформований підліток» (kind but poorly informed teenager), повідомляє «Радіо Свобода».

Це прямий натяк на слова Путіна, сказані ним раніше.

Варто додати, що Грета Тунберг не вперше подібним чином реагує на зауваження політичних лідерів на її адресу. Наприклад, коли президент США Дональд Трамп зіронізував над її промовою в ООН і назвав активістку «щасливою дівчинкою з прекрасним майбутнім», Тунберг вставила цю цитату у свій профіль.

Виступаючи в ООН, Тунберг піддала різкій критиці політиків за недостатні зусилля у боротьбі зі змінами клімату. Її емоційна промова викликала бурхливі обговорення, в тому числі і в Росії. Більшість пов'язаних з Кремлем ЗМІ засудили Тунберг або ж вважають її жертвою маніпуляції деяких впливових сил.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Парижі звільнили президента мистецької асоціації, який у Facebook побажав смерті Ґреті Тунберґ.

 

comments powered by Disqus