Facebook знову очолив світовий рейтинг соцмереж

telegraph.co.uk

За даними дослідження, у Facebook зареєстровано приблизно 1,4 мільярди користувачів. Найбільше їх у США (понад 160 мільйонів), а також у Бразилії, Індії, Мексиці, Індонезії, Туреччині, Великобританії.

Наступні сходинки після Facebook посідають YouTube з мільярдом зареєстрованих користувачів, китайські соцмережі Qzone (623 мільйони) та Weibo (503 мільйони). Далі у рейтингу Twitter, Google+ та LinkedIn. Найпопулярніша на пост-радянському просторі соціальна мережа ВКонтакте – на восьмому місці з 228 мільйонами зареєстрованих користувачів.

У двадцятці найпопулярніших соціальних медіа представлені ресурси з різних країн світу. Три із них китайські, що пояснюється блокуванням на території країни американських ресурсів. Є у рейтингу соцмережі з Бразилії (Orkut) та Іспанії (Tuenti).


Як зауважує Adobe, найбільш давньою соцмережею є заснована у 2002 році Friendster (11 місце в рейтингу, 115 мільйонів користувачів), а найбільш новою – відеосервіс Vine від Twitter, який запустили 2013 року (15 сходинка, 40 мільйонів користувачів).

Загалом, за даними дослідження, станом на кінець 2013 року у двадцяти найбільших соцмереж зареєстровано понад 5,7 мільярдів облікових записів.

comments powered by Disqus