Facebook змушує користувачів переходити на Messenger

BBC

Функція відправки повідомлення через веб-браузер для мобільних телефонів більше недоступна. 

Нині користувачі отримують попередження, яке можна відхилити. Однак, їм будуть наполегливо рекомендувати встановити Messenger і навіть автоматично перенаправлятимуть на сторінку з додатком в Google Play. В цілому стає очевидно, що єдиним можливим додатком для спілкування у Facebook стане Messenger.

У Facebook запевняють, що такий крок є продовженням розпочатої у 2014 році політики переходу на Messenger.

«Користуватися програмою Messenger швидше, і це дає можливість зв'язуватися з більшою кількістю контактів. Ми продовжуємо надавати 900 мільйонам людей якомога ліпший досвід спілкування в Messenger», — йдеться у заяві компанії. 

Однак Девін Колдвей, оглядач сайту технологічних новин Tech Crunch, назвав такий хід соцмережі «ворожим».

«Звісно ж, мобільну версію сайту відвідують багато людей, в яких є свої причини, щоб не завантажувати застосунок», - написав він.

Як відомо, мобільну версію сайту відвідують багато людей, які не хочуть завантажувати додаток. Деякі користувачі скаржаться, що не хочуть використовувати Messenger, оскільки він швидше розряджає акумулятор. Окрім того, користувачі занепокоєні безпекою своїх особистих даних.

Нагадуємо, що кількість користувачів популярного месенджера Snapchat перевищила позначку у 150 млн. осіб в день. Таким чином, Snapchat залишив позаду свого конкурента - мережу мікроблогів Twitter.  Згідно з даними аналітиків Bloomberg, у Twitter менше 140 мільйонів користувачів, які взаємодіють із мережею щодня. Раніше Twitter посідав друге місце за обсягом аудиторії після Facebook. Однак, з часом його обійшли інші додатки, що належать Facebook, зокрема Instagram, Messenger і WhatsApp.  

comments powered by Disqus