Facebook показала «кімнату для війни з фейками»

The Guardian / Sam Levin

Компанія організувала тур для журналістів по новому підрозділу Facebook в офісі компанії у Менло Парк, пише The Guardian.  В «кімнаті для війни з фейками» (war room) працюють експерти з понад 20 департаментів Facebook. Однак під час брифінгу представники Facebook так і не пояснили, як саме працюватиме стратегія соцмережі для боротьби з фейками.

«Компанія прагнула публічно продемонструвати, що серйоно ставиться до усіх зловживань, пов’язаних з її платформою. Це й величезна кілкьість витоків даних, й розслідування кампаній впливу, які ведуть країни практично у всьому світі, постійний потік вірусного й фейкового контенту, мова ворожнечі», - пише видання.

Журналістам не дозволили розголошувати імена працівників, які були в «кімнаті для війни з фейками», а також фотографувати деякі монітори. Окрім таблички «war room» в самій кімнаті висіли кілька постерів з мотивуючими цитатами, великі екрани з інфорамцією про активінсть на Facebook та американський прапір.

«У нас немає кришталевої кулі для передбачень. Ми не зможемо відгадати наперед  кожну тактику. Але зібравши усіх цих люде разом в одній кімнаті ми зможемо цьому зарадити», - сказав Натаніель Глейхер (Nathaniel Gleicher) , керівник політики з кібербезпеки.

Нагадаємо, у листопаді в США мають пройти проміжні вибори. Це одна з причин, чому Facebook активізує діяльність з протидії фейкам. Раніше цього тижня соцмережа анонсувала запуск нової системи фільтрування неправдивої інформації. 

comments powered by Disqus