Facebook додає функції, які перетворять відеотрансляції на гру

techcrunch.com

Як пише The Verge, Facebook оголосила про декілька нових функцій для стрімінгу відео. Тепер користувачі зможуть зробити його більш схожим на гру, додаючи опитування чи вікторини. У YouTube подібні можливості вже реалізовані через вкладку Community tab.

Соціальна мережа зазначає, що оновлення допоможуть переосмислити традиційні формати і краще згуртують групи користувачів. Приміром, завдяки такому функціоналу у YouTube творці відео змогли дізнатися вподобання користувачів та скоригувати майбутній контент.

Facebook також планує впровадити нові способи комерціалізації: додавати рекламні паузи у відео та можливість щомісячної підписки. Крім того, планується введення нового способу платних партнерських відносин із функцією Brand Collabs Manager.

Згідно з інформацією TechCrunch, під анонсовані ігрові функції Facebook вже знайшла партнерів. Наприклад, у шоу «What’s In The Box» від Fresno користувачі будуть здогадуватися, що в коробці. А в «Outside Your Bubble» від BuzzFeed News учасників проситимуть вгадати позицію опонентів.

Також Facebook перевіряє можливість відзначати користувачів грошовими призами у «Confetti» від Business Insider. У цій вікторині глядачі відповідають на прості запитання, можуть бачити відповіді друзів, а переможці отримують гроші.

«Відео дуже активно розвивається від пасивного споживання до більш інтерактивних форматів, — сказав один з топ-менеджерів Facebook Фіджі Сімо (Fidji Simo). — Ми думаємо, що творці хочуть нагородити людей. Якщо це те, що працює з Insider і «Confetti», ми можемо розглянути можливості розповсюдження інструментів платежів».

Нагадаємо, нещодавно Facebook запевнила, що припинить показувати рекламу аксесуарів для зброї неповнолітнім.

comments powered by Disqus