Для Twitter розробляють інструмент збереження профілів померлих користувачів

Эхо Киева

Як повідомляє The Verge, проект Twittering Dead започаткував куратор програмного забезпечення Internet Archive та цифровий консерватор Джейсон Скотт (Jason Scott). Він просить користувачів надати публікації будь-яких облікових записів, які вони хочуть бачити в архіві. На відміну від Facebook та інших сервісів, Twitter не має способу увічнення пам'яті облікових записів.

«Наразі у нас немає способу увічнити пам'ять акаунту в Twitter після смерті користувача, але команда замислюється над способами цього зробити», — ровідомила The Verge прес-секретарка Twitter. Наразі сервіс дозволяє завантажувати акаунт Twitter, але для цього потрібні дані для входу в профіль.

Адміністрація Twitter повідомила про припинення процесу видалення неактивних акаунтів після негативної реакції користувачів соцмережі. 

Компанія назвала рішення про видалення «промахом», зазначивши, що під це могли потрапити акаунти померлих користувачів. Соцмережа не буде видаляти неактивні облікові записи поки не придумає спосіб увічнення пам'яті померлих власників акаунтів.

Раніше Джейсон Скотт придумав спосіб, як зберегти резервні копії архівів SoundCloud, коли з’явилися повідомлення про те, що стрімінговий сервіс збираються закрити. Проект Archive.org зробив доступними тисячі пісень на випадок їх видалення.

Як повідомляв MediaSapiens, вчора Twitter оголосив про план видалення старих акаунтів у Twitter. Починаючи з 11 грудня, будь-який обліковий запис, на який не заходили протягом останніх шести місяців, може бути видалений.

 

comments powered by Disqus