ms.detector.media
MediaSapiens
Эхо Киева
28.11.2019 11:42
Для Twitter розробляють інструмент збереження профілів померлих користувачів
Для Twitter розробляють інструмент збереження профілів померлих користувачів
У зв'язку з наміром Twitter видаляти акаунти людей, які не заходили в соцмережу останні пів року, була започаткована нова ініціатива щодо збереження профілів померлих користувачів. Рішення про видалення акаунтів адміністрація Twitter вирішила призупинити.

Як повідомляє The Verge, проект Twittering Dead започаткував куратор програмного забезпечення Internet Archive та цифровий консерватор Джейсон Скотт (Jason Scott). Він просить користувачів надати публікації будь-яких облікових записів, які вони хочуть бачити в архіві. На відміну від Facebook та інших сервісів, Twitter не має способу увічнення пам'яті облікових записів.

«Наразі у нас немає способу увічнити пам'ять акаунту в Twitter після смерті користувача, але команда замислюється над способами цього зробити», — ровідомила The Verge прес-секретарка Twitter. Наразі сервіс дозволяє завантажувати акаунт Twitter, але для цього потрібні дані для входу в профіль.

Адміністрація Twitter повідомила про припинення процесу видалення неактивних акаунтів після негативної реакції користувачів соцмережі. 

Компанія назвала рішення про видалення «промахом», зазначивши, що під це могли потрапити акаунти померлих користувачів. Соцмережа не буде видаляти неактивні облікові записи поки не придумає спосіб увічнення пам'яті померлих власників акаунтів.

We’ve heard you on the impact that this would have on the accounts of the deceased. This was a miss on our part. We will not be removing any inactive accounts until we create a new way for people to memorialize accounts.

— Twitter Support (@TwitterSupport) November 27, 2019

Раніше Джейсон Скотт придумав спосіб, як зберегти резервні копії архівів SoundCloud, коли з’явилися повідомлення про те, що стрімінговий сервіс збираються закрити. Проект Archive.org зробив доступними тисячі пісень на випадок їх видалення.

Як повідомляв MediaSapiens, вчора Twitter оголосив про план видалення старих акаунтів у Twitter. Починаючи з 11 грудня, будь-який обліковий запис, на який не заходили протягом останніх шести місяців, може бути видалений.

 

ms.detector.media