Блогерка показала, як можна виглядати, якщо слухати інтернет-тролів

Блогерка показала, як можна виглядати, якщо слухати інтернет-тролів

13:04,
9 Вересня 2019
3750

Блогерка показала, як можна виглядати, якщо слухати інтернет-тролів

13:04,
9 Вересня 2019
3750
Блогерка показала, як можна виглядати, якщо слухати інтернет-тролів
Блогерка показала, як можна виглядати, якщо слухати інтернет-тролів
Автори:
В рамках проєкту з протидії цькуванню в інтернеті #trollingisugly британська фітнес-блогерка Чессі Кінг віртуально змінила свою зовнішність, враховуючи критику інтернет-користувачів.

Як пише «Платформа», проєкт #trollingisugly (тролінг огидний) запустила некомерційна ораганізація Cybersmile, яка бореться з цькуванням та образами в інтернеті.

«Ми об'єдналися із зіркою інстаграму Чессі Кінг (Chessie King), щоб сприяти самоприйняттю та бодіпозитиву (рух за сприйняття свого тіла таким, яким воно є. — Ред.), водночас підвищуючи обізнаність щодо зловживань в інтернеті», — пише організація.

В рамках експерименту блогерка опублікувала в інстаграмі своє фото у спідній білизні. Низка користувачів почали писати, що вона «надто товста» і показувати, які частики свого тіла їй треба покращити. Зрештою, з допомогою професійних фото- та відеоредакторів, Чессі Кінг вдосконалила своє тіло так, як цього хотіли критики.

Фото: cybersmile

«Ця кампанія передає дуже важливе повідомлення. Тролінг може вплинути на будь-кого: від 16-річного підлітка, у якого 100 підписників, до знаменитості, яка має понад мільйон підписників. І це може мати надзвичайні наслідки. Протягом останніх 6 місяців я пережила велику кількість тролінгу. Я більше розповіла в інстаграмі про своє життя, що викликало шалений негатив з боку тролів та хейтерів. Тролінг — це вкрай важлива проблема, яку потрібно вирішити»,зауважила блогерка.

За першу добу відео з описом експерименту переглянуло 480 тис. користувачів. Зараз ролик має 640 тис. переглядів. Також тематичне фото буде закріплене в обраних сторіс в акаунті блогерки.  

На сайті Cybersmile зазначається, що вони займаються протидією цькуванню в інтернеті з 2010 року.

Нагадаємо, нещодавно блогер видав себе за багатія в Instagram заради експерименту. Він хотів показати, наскільки легко багатим людям здобувати популярність у цій соціальній мережі.

 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Скриншот
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду