Арсеній Яценюк порадив школярам переходити з «ВКонтакте» у Facebook

112.ua

Про це повідомив телеканал «112 Україна», який вів трансляцію візиту прем'єра до київської школи №148 напередодні Дня вчителя.

Пізніше з офіційної сторінки пана Яценюка у Facebook стало відомо, що він взяв участь в уроці медіаграмотності. Прем'єр запитав, хто з присутніх у класі учнів має акаунти у Facebook.

«Всі решта де? У "ВКонтакте". Пропоную вам переходити в "Фейс", ну, це окрема історія, чому. Просто пропоную, я не просто вам кажу, переходите в "Фейс" хоча б тому, що Марк Цукерберг - засновник "Фейсу", його сім'я з Одеси, а треба підтримувати своїх», - зазначив пан Яценюк.

Він поцікавився також, чи користають учні Youtube та Twitter, якими темами вони цікавляться.

Прем’єр-міністр спитав, чи переписуються діти з вчителями в соціальних мережах. Виявилося, що ні.

Директор школи, колишній журналіст Сергій Горбачов зазначив, що тільки декілька учнів додалося до нього «у друзі» й додав, що в мережі планується створення робочої групи з медіаосвіти.

На це пан Яценюк запропонував звільняти дітей від уроків, якщо вони «зафрендять» директора.

«Ви повинні якось простимулювати. Наприклад, той, хто підписався на аккаунт директора, має право на один урок не прийти. Треба стимул якийсь», - жартома зазначив прем'єр-міністр.

На думку політика, учні та вчителі завдяки новим технологіям зможуть налагодити кращий контакт.

Також прем'єр-міністр на відкритому уроці з'ясував, що школярів турбують такі теми, як війна і перспектива поліпшення рівня життя в Україні.

Після відвідання школи у соціальній мережі пан Яценюк нагадав, що її директор Сергій Горбачов став одним із 22 керівників середніх загальноосвітніх навчальних закладів столиці, які були вперше обрані на відкритому незалежному конкурсі. Щодо учнів школи він написав: "Це дуже розумні та глибокі діти!", а також опублікував фото візиту.

Нагадаємо, останнє щорічне опитування Інтерньюз засвідчило, що серед соціальних мереж найпопулярнішими для українців залишаються російські ВКонтакте та Одноклассники, які відвідують для отримання новин 38% та 31% користувачів Інтернету відповідно. Фейсбук є джерелом новин для близько 20% Інтернет-користувачів в Україні. Водночас суттєво знизилася прихильність українців до російських ЗМІ.

comments powered by Disqus