YouTube збільшує кількість реклами, яку не можна пропустити

whizsky.com

Інформація про це з’явилась на офіційному каналі YouTube Creator Insider.

Зараз на відеоплатформі є два типи реклами. Першу ви можете пропустити через 5 секунд, а другу пропустити не вдасться. Останній тип раніше був доступний лише для обраних партнерів YouTube, утім зараз таку рекламу можуть використати усі учасники партнерської програми платформи.

Для авторів, які дозволятимуть розміщувати такий тип оголошень у своїх відео, YouTube обіцяє платити більші відшкодування. Можливість включити таку рекламу у роликах буде у «кабінеті творця». У відео, які вже монетизуються, таку рекламу теж можна буде увімкнути.

Аналітику по доходах за два типи оголошень буде розведено в окремі пункти статистики.

Разом з тим, автор каналу The Wads у коментарях під відео зазначив, що раніше його експерименти з рекламою, яку не можна пропустити, не мали великих успіхів. Доходи від реклами падали, попри те, що кількість переглядів росла. За місяць від такої реклами він отримав 2 долари. Проте коли повернувся до реклами, яку користувачі могли пропустити, за місяць отримав понад 75 доларів.

Раніше MediaSapiens писав про те, що популярні YouTube-блогери відчувають емоційне вигорання через зміни у алгоритмах платформи.

comments powered by Disqus