YouTube пом’якшить свою систему покарань вже наступного тижня

Epicstars

Про це сервіс написав у своєму офіційному блозі в Google.

Ми хочемо дати користувачам більше часу і можливостей, щоб ознайомитися з усіма принципами спільноти. Тому з наступного тижня в дію вступає ще одне нововведення: при першому порушенні не буде штрафних санкцій. У таких випадках ми будемо тільки відправляти повідомлення і видаляти неприпустимий контент. Автори зможуть як і раніше додавати нові відео та взаємодіяти з аудиторією”,  —  сказано в дописі. 

Раніше обмежувальні заходи були іншими. При першому порушенні автор на 90 днів позбавлявся можливості проводити прямі трансляції. Отримавши друге попередження, він протягом двох тижнів не міг додавати нові ролики.

Відтепер перше попередження призведе до обмежень, що діють всього один тиждень. До них належить можливість додавати будь-які матеріали на YouTube, в тому числі проводити прямі трансляції. Крім того, на каналі стануть недоступні ще деякі функції. Після другого попередження автор втратить можливість завантажувати новий контент на два тижні. Третє попередження призведе до блокування облікового запису протягом 90 днів .

Нагадаємо, нещодавно відеохостинг заборонив небезпечні розіграші та пранки.

 

comments powered by Disqus