YouTube Music і YouTube Premium стали доступними в Україні

Google

Про це повідомила прес-служба компанії.

Раніше охочим послухати музику на YouTube доводилося одночасно з цим сервісом використовувати безліч інших додатків. Аби полегшити цей процес, компанія запустила новий музичний стрімінговий сервіс YouTube Music, створений спеціально для прослуховування музики. 

З допомогою YouTube Music можна знайти не тільки музичні відео, але й офіційні альбоми, сингли,
ремікси, живі виступи, кавери, а також рідкісні композиції.

Сервіс також забезпечить юзера персоніфікованими рекомендаціями, заснованими на тому, що він слухав раніше, де зараз знаходиться і чим займається. YouTube Music пропонує тисячі плейлістів.

«Розумний пошук допоможе знайти пісню, навіть якщо ви не можете згадати, як вона називається. Спробуйте ввести "пісня, де Шакіра ріже цибулю", і ми знайдемо цей трек для вас. Ви також можете шукати за текстом пісні (навіть якщо добре не знаєте слів)», – повідомили в Google про ще одну функцію сервісу.

YouTube Music також показуватиме юзеру, які відео є найпопулярнішими наразі на окремому екрані Hotlist.

Ті ж користувачі, які придбають  платну підписку YouTube Music Premium, зможуть слухати музику без реклами, у фоновому режимі і на ходу, а також завантажувати улюблені треки. Крім того, завдяки функції «Офлайн-мікс» пісні, які сподобалися, завантажуватимуться в ґаджет юзера автоматично. Вартість підписки становить 79 грн. на місяць для Android.

Користувачі отримати три місяці безкоштовно від YouTube Music Premium тут. Крім того, існує сімейна підписка YouTube Music Premium Family: вона коштує  119 грн на місяць.

З 13 листопада Google також запустила в Україні підписку YouTube Premium, яка дозволяє користувачам дивитися відео без реклами, відтворювати ролики в фоновому режимі і скачувати контент. Ті, хто її придбають, отримають доступ до всіх шоу і фільмів від YouTube Originals.

YouTube Premium також можна безкоштовно скористатися протягом трьох місяців. В подальшому для Android послуга коштуватиме 99 грн на місяць, а сімейний план – 149 грн на місяць.

Передплатники Google Play Музика автоматично отримають доступ до YouTube Music.

У додатку Google Play Музика і надалі можна буде мати доступ до всієї придбаної музики, завантажень і плейлістів. Сервіс YouTube Music можна завантажити в Play Store і App Store.

Цього місяця Youtube також анонсувала, що буде маркувати відеоролики, профінансовані за державні кошти.

comments powered by Disqus