Vice Media найняла колишню працівницю офісу Обами Аліссу Мастромонако

Алісса Мастромонако, goldenhourblog.com

Про це повідомляє Huffington Post із посиланням на прес-реліз компанії. Алісса Мастромонако на новій посаді переглядатиме діяльність Vice на усіх платформах. Це важливо у зв’язку з тим, що останнім часом нью-йоркська компанія демонструє намагання поширити свою присутність по світу.

У жовтні Vice анонсувала, що планує запустити редакції Vice News у сімох країнах – Німеччині, Бразилії, Іспанії, Австралії, Італії, Мексиці та Франції. Крім цього, Vice оголошувала плани активно поширювати свої проекти на всіх медійних платформах, зокрема на телебаченні та у соціальних медіа.

Співзасновниця та гендиректор Vice Шейн Сміт (Shane Smith) у зв’язку із призначенням Мастромонако пояснила: «Єдине річ, яка в цьому світі є божевільнішою та більш дивакуватою, ніж VICE, - це нині американський уряд. Я вірю, що завдяки навичці управляти хаосом ніхто інший не підходитиме на цю роль краще, ніж Алісса».

Мастромонако змінить на посаді Річарда Уатерлоу (Richard Waterlow), оскільки він переїхав до Лондона та став президентом Vice International.

На початку листопада стало відомо, що Vice Media у партнерстві з одним із найбільших кабельних операторів Канади Rogers Communications уклала угоду на суму понад 89 мільйонів американських доларів і у 2015 році планує створити телевізійну мережу та продакшн-студію.

Vice Media нині базується в нью-йоркському Брукліні, володіє веб-сайтом та новинним телеканалом, приділяє значну увагу актуальним міжнародним темам, в тому числі роботі у «гарячих точках». Розпочинав Vice свою діяльність як журнал для панків у 1994 році в канадському Монреалі.

comments powered by Disqus