В Україні запрацював додаток Google, який за селфі знаходить двійника в живописі

Google

Завдяки ньому кожен може відшукати картину, на якій зображено схожу на нього людину, повідомили в компанії.

У січні ця функція стала доступною в деяких країнах. З тих пір в додатку Arts & Culture було зроблено понад 78 мільйонів арт-селфі. З 4 вересня він доступний у всьому світі.

Додаток використовує технологію комп'ютерного зору для порівняння селфі користувачів з тисячами предметів мистецтва з музеїв по всьому світу.

«Через короткий проміжок часу вам будуть показані результати, зокрема відсоток схожості з кожним портретом. Клікнувши на зображення вашого двійника, ви можете дізнатися більше про картину або художника, про які ви, можливо, ніколи раніше не чули», – розповіли в компанії.

У Google повідомили, що завдяки співпраці з музеями кількість доступних раніше
творів мистецтва зросла більш ніж удвічі.

У компанії також нагадали, що її Google Cultural Institute і партнерські організації роблять доступними світові культурні цінності для всіх користувачів Інтернету і створюють інструменти, які дозволяють музеям ділитися своєю спадщиною онлайн. Google Cultural Institute співпрацює з більш ніж 1000 музеями з 70 країн світу, надаючи платформу для понад 400 тисяч творів мистецтва і в цілому 6 мільйонів фотографій, відеороликів, рукописів та інших документів мистецтва, культури та історії. Виставки в Google Cultural Institute відкриті для всіх онлайн, безкоштовно на сайті і через мобільний додаток Google Arts & Culture.

Нагадаємо, нещодавно Google оновила функції свого голосового помічника Assistant: відтепер його можна попросити розповісти хороші новини.

 

comments powered by Disqus