В Австралії поліція зможе збирати свідчення очевидців за допомогою додатка

www.smh.com.au

Додаток розробила місцева компанія IMSX у співпраці з правоохоронцями, юристами та  судмедекспертами. Творці додатка керувалися попередніми дослідженнями, які показали, що мозок людини забуває важливі деталі з місць вчинення злочинів через 24 години. Тож за допомогою iWitnessed свідки злочинів зможуть швидко зберегти подробиці подій, поки вони їх не забули.

Очевидці злочинів зможуть записувати свої свідчення у вигляді тексту, диктувати їх голосом, а також додавати до них фотографії, позначки чи геолокацію. Додаток може ставити свідкам додаткові питання. Свідчення про ДТП, знущання, приниження та інші правопорушення користувачі можуть відразу відправити в поліцію. iWitnessed доступний для пристроїв на Android та iOS в Австралії.

Професор Річард Кемп (Richard Kemp) з Університету Нового Південного Уельсу вважає, що iWitnessed зможе закрити суттєву прогалину в правовій системі і допоможе свідкам надавати «точні та якісні докази, які допоможуть поліцейським розслідуванням та судовим процесам».

В минулому році у Дубаї поліція прославилась своїм оригінальним використанням соцмереж. Правоохоронці оштрафували водія в Instagram за те, що він керував автомобілем та одночасно вів відеострім. У поліції зазначили, що багато нещасних випадків трапляються саме тому, що водії відволікаються за кермом й це є серйозним порушенням правил дорожнього руху.

comments powered by Disqus