Старий домен LiqPay почав переадресовувати на інтерв’ю з Коломойським

Скриншот

Стара інтернет-адреса одного з популярних в Україні платіжних сервісів Liqpay почала вести на інтерв’ю Ігоря Коломойського проекту Bigus.info. Зараз у цього відео лічильник нарахував більше 230 тис. переглядів.

 Домен Liqpay.COM не належить «ПриватБанку» після націоналізації з 2017 року, а сервіс платежів перевели на новий домен Liqpay.UA. Проте досі не всі онлайн-магазини, які пропонують користувачам сервіс Liqpay для оплати покупок, оновили його адресу.

Магазин не змінив домен. Тепер користувачі замість оплати покупки мусять дивитися інтерв’ю з паном Коломойським

Нагадаємо, на початку квітня користувачі почали жалітися на те, що замість оплати в онлайн-магазинах, їх переадресовувало на сторінку «ЗЕвіджет» команди кандидата у президенти України Володимира Зеленського. Тоді прес-секретарка «ПриватБанку» Інна Музичук нагадала власникам інтернет-магазинів, що треба поновити протоколи і користуватися офіційним сервісом банку.

Топ-менеджери «ПриватБанку» сказали виданню МС Today, що за такою переадресацією може стояти Олександр Вітязь, екс-заступник голови правління банку і екс-глава Центру електронного бізнесу, якому належав домен Liqpay.comВиданню Liga.net свою причетність до цього інциденту пан Вітязь «ні підтвердив, ні спростував».

Згодом спрямування з домену Liqpay.com знову змінилось та почало вести на відео YouTube з класичною музикою. Школа цифрової безпеки Digital Security School Kyiv радила користувачам утриматися від використання сервісу Liqpay під час покупок в інтернет-магазинах і дочекатися, поки «ПриватБанк» проінформує власників інтернет-магазинів щодо переналаштування модулів оплати з Liqpay.сom на Liqpay.ua.

 

comments powered by Disqus