Російське видання «Сноб» обмежить доступ до блогів на своєму сайті

Логотип "Сноб"

«Ви все знаєте, про ситуацію у засобах масової інформації, – цитує Ускова «Русская планета».– Тому не буду витрачати ваш час на загальні місця. Щоб зберегти «Сноб» як засіб масової інформації, ми змушені зробити публікації у ваших блогах доступними лише для членів клубу. Це рішення вимушене, але, погодьтеся, «виправдане».

За його словами, таке рішення прийняте через неможливість нести відповідальність за висловлювання членів клубу.

Крім цього, на сайті обмежать можливість коментування матеріалів редакції. Поки що невідомо, буде це повна заборона чи можливість коментувати все-таки матиме обмежене коло користувачів.

Головний редактор сайту «Сноб» упевнений, що такі заходи є тимчасовими.

Проект «Сноб» запустили восени 2008 року. Він складається із журналу та веб-сайту. Видання позиціонується як дискусійний майданчик для людей з різних країн.

Нагадаємо, що напередодні Роскомнагляд  заблокував блог Олексія Навального, а також інформаційні видання «Грани.ру», «Каспаров.ру» та «Ежедневный журнал». Офіційною причиною блокування блогу Олексія Навального називають порушення ним судового рішення про обрання йому міри запобіжного заходу. Щодо сайтів, то вони, на думку чиновників, «містять заклики до протиправної діяльності та участі у масових заходах, що проводяться із порушенням встановленого порядку».

comments powered by Disqus