Пости Супрун про здоров’я зібрали на спеціальному сайті

suprun.doctor

Про це повідомляє в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун у фейсбуці. Сайт доступний за посиланням Suprun.doctor.

«Нас часто просять написати пост про те, що ми вже писали. Для того, щоб знаходити інформацію було зручніше — ми створили сайт, де зібрані та оновлюються усі наші дописи з фейсбуку. Зі зручним пошуком. Запам’ятовуйте, зберігайте та користуйтесь», — зазначила пані Супрун. 

Зараз на сайті є чотири розділи: здоров’я, трансформація, міфи та культура. Крім того, тут подана детальна інформація про саму Уляну Супрун та додані фотографії її дипломів.

Нагадаємо, раніше «Детектор медіа» писав, як ведуть свої фейсбук-сторінки Уляна Супрун та Євген Комаровський. Наразі сторінку пані Супрун читають понад 240 тисяч користувачів. На закиди на кшталт «краще б у міністерстві займалися реформами, ніж писали у фейсбуку», в МОЗ нагадують, що для створення контенту в них працює ціла група експертів. Сама міністерка затверджує спершу теми для публікацій, а потім — готові тексти й ілюстрації до них.

Також «Детектор медіа» розповідав, кого з українських медичних блогерів варто читати, щоб дізнаватися перевірену та науково доведену інформацію про здоров'я.

 

comments powered by Disqus