Одну з найстаріших американських газет The Boston Globe придбав власник «Ліверпуля»

Джон Генрі (John Henry) став власником самої The Boston Globe, а також пов’язаних з газетою компаній, в тому числі – газети Worcester Telegram & Gazette, і 49% в газеті Metro Boston. Генрі відомий як власник бостонської бейсбольної команди Boston Red Sox і британського футбольного клубу «Ліверпуль».

Видавець газети, президент New England Media Group Крістофер Мейер (Christopher Mayer) відзначив, що редакція The Boston Globe задоволена можливістю співпрацювати з Джоном Генрі, і чекає від партнерства сприятливих результатів. Газета, як і раніше, буде працювати над створенням якісних матеріалів для жителів Нової Англії, додав Мейер.

В The New York Times про продаж газети The Boston Globe оголосили в лютому 2013 року. Представники холдингу пояснили своє рішення бажанням сконцентруватися на розвитку бренду The New York Times.

Крім цього, аудиторія газет, відзначав керівник NYT Марк Томпсон (Mark Thompson), суттєво відрізняється – аудиторія NYT міжнародна, ядро аудиторії The Boston Globe складають читачі з Нової Англії. Таким чином продаж The Boston Globe дозволить обом проектам сфокусуватися на своїх бізнес-інтересах, пояснював Томпсон.

The Boston Globe є одим з найстаріших американських видань, газета видається з 1872 року. Холдинг The New York Times володів виданням з 1993 року. The Boston Globe є власником 22 Пулітцерівських премій.

comments powered by Disqus