На ютубі видалили пів мільярда коментарів через нові правила

tipard.com

Компанія повідомляє в офіційному блозі, скільки видалила образливого контенту після оновлення політики платформи. Всього було видалено у п’ять разів більше каналів, відео та коментарів, ніж у попередньому кварталі.

«Перш ніж ми видаляємо вміст, що порушує нашу політику, ми повинні переконатися, що межу між тим, що ми видаляємо, і тим, що ми дозволяємо, проведено в потрібному місці… З цією метою у нас є спеціалізована команда з розробки політики, яка систематично переглядає всі наші правила, щоб переконатися, що вони є актуальними, зберігають нашу спільноту і не заважають відкритості ютуба», — пише компанія.

Вона зазначає, що завдяки покращеній системі виявлення образливого вмісту, більше 80 % таких відео було автоматично видалено ще до першого перегляду. Крім того, компанія запевняє, що має понад 10 тис. людей для виявлення, перегляду та видалення вмісту, який порушує її правила.

Також «Ютуб» нагадує, що у 2018 році найняв команду (Intelligence Desk), яка моніторить новини, соціальні медіа і повідомлення користувачів щодо трендів на недоречний контент. Цей відділ має бути готовими до звернень ще до того, як проблема зросла.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що в ютубі тестують алгоритм, який знижує покази відео з фейками та екстремізмом. Поки що алгоритм випробовують у Великій Британії, але згодом поширять і на інші англомовні країни.

 

comments powered by Disqus