«Google Україна» запустила проект з популяризації культурно-історичної спадщини «Автентична Україна»

Информатор Tech

Проект презентували в Києві у середу, 20 березня, повідомляє кореспондент Інтерфакс-Україна.

Міністр культури України Євген Нищук наголосив на важливості такого проекту для України.

«Ресурс, над яким ми працюємо спільно з «Google Україна», він зараз дуже на руку, тому що сьогодні існує певний тренд, коли українці починають цікавитися тим, що існує всередині країни. Її особливостями, культурою, спадщиною. Я не хочу пафосу, але це дуже важливий момент», — зазначив він.

Нищук також підкреслив важливість передачі інформації про культурне надбання України через сучасні канали, такі як проекти «Google Україна», оскільки це дає можливість зацікавити велику аудиторію і показати Україну в кращому світлі.

Платформа «Автентична Україна» складається з двох частин. Перша з них — «Матеріальна культурна спадщина» — представлена ​​віртуальними турами, інша — «Нематеріальна культурна спадщина» — містить п'ять розділів: «Усні традиції та форми вираження», «Сценічне мистецтво», «Знання та практики, що стосуються природи та Всесвіту», «Традиційні ремесла» і «Звичаї, обряди та святкування».

На сайті також передбачена можливість додавати та розширювати інформаційне наповнення.

Інформація доступна українською та англійською мовами.

Платформа «Автентична Україна» об'єднує в собі також і інші проекти «Google Україна», такі як 3D-оцифрування українських музеїв просто неба, церков і оперних театрів.

Нагадаємо, нещодавно аватаром Instagram-акаунту Google стала вишивка української майстрині

 

comments powered by Disqus