ЄС почне розслідування за скаргою Spotify проти Apple щодо нечесної конкуренції

hswstatic.com

Про це пише TechCrunch з посиланням на Financial Times. У березні Spotify подала скаргу на Apple через те, що вона, володіючи операційною системою IOS та магазином додатків App Store, «перехилила поле» на свою користь заради просування Apple Music.

Зокрема, керівник Spotify Даніель Ек (Daniel Ek) скаржиться на комісію до 30 %, яку ІТ-компанія бере з кожної покупки всередині додатку та на блокування деяких оновлень. Крім того, Apple «контролює зв'язок між користувачами та видавцями додатків, включаючи недобросовісні обмеження на маркетинг та корисні для споживачів акції», каже він.

У квітні Apple відповідала на звинувачення. Тоді вона заявила, що комісія діє лише на платну підписку Spotify, адже платформа компанії допомагає знайти додатку клієнтів. Щодо оновлень у Apple відповіли: їх схвалили близько двохсот, а заблокували лише ту версію, яка намагалась обійти правила.

Раніше «Детектор медіа» писав, що Spotify назбирала 100 млн платних підписників, але компанія все одно залишається збитковою.

comments powered by Disqus