«Чорт, мені потрібна нирка!»: на Twitter Stories користувачі розкажуть, як Twitter змінює життя

00:00,
3 Листопада 2011
1465

«Чорт, мені потрібна нирка!»: на Twitter Stories користувачі розкажуть, як Twitter змінює життя

00:00,
3 Листопада 2011
1465
«Чорт, мені потрібна нирка!»: на Twitter Stories користувачі розкажуть, як Twitter змінює життя
Новий проект від Twitter Twitter Stories покликаний нагадати, що за звичайними твітами стоять люди і історії їхніх життів. Виявилося, що Twitter не тільки творить революції, але й рятує єгипетських жінок від насильства, літає у космос та допомагає знайти донорські органи.

Twitter Storiesновий соціальний проект, про реліз якого Twitter повідомив у своєму офіційному Twitter Blog. Twitter Stories допоможуть розповісти про те, як звичайні твіти допомогли змінити життя людей.

Згідно анонсу у Twitter Blog, для того, щоб поділитися своєю історією, потрібно опублікувати допис із хештегом #twitterstories, або надіслати повідомлення на акаунт @TwitterStories. До повідомлення необідно прикріпити фотографію або відео, які допоможуть краще проілюструвати саме цю історію. Представники Twitter кожного місяця відбиратимуть найцікавіші розповіді та публікуватимуть їх на Twitter Stories.

«Розкажіть нам свою історію», – говорять розробники Twitter. І користувачі розповідають. На Twitter Stories вже можна прочитати про те, як твіт Аарона Дюрана з Орегону врятував книжковий магазин його мами, доктор Уіллі Мyтунга з Кенії допоміг африканським судам розпочати відкритий діалог у Twitter, а Майк Массіміно написав перший твіт з космосу.

Ребекка Чао з Каїру, Єгипет, спираючись на свої дані та дані Єгипетського центру із захисту прав жінок, публікує на @harassmap перелік небезпечних місць Каїру, щоб захистити єгипетських жінок від насильства.

Зазвичай заглянути за куліси fashion-показів дозволено лише обмеженому колу людей. Лондонський будинок високої моди Burberry зробив те, на що до цього не наважувався ніхто – продемонстрував колекцію у Twitter за тиждень до виходу моделей на подіум. І  щоб побачити її, не потрібно було бути «обраним», достатньо було просто мати під рукою інтернет.

Протягом трьох років Кріс Страут з Міннесоти страждав хворобою нирок. Раптово його стан почав різко погіршуватися. Терміново була потрібна операція. Кріс у відчаї зайшов у Twitter і просто написав: «Чорт, меня потрібна нирка». Протягом декількох днів відгукнулися 19 людей і запропонували йому пройти аналіз на сумісність. Скотт Пакудайтiс виявився підходящим донором і Крісу Зробили операцію.

Ну а Скотт побажав йому скоріше одужувати... відправивши пост у Twitter.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Twitter Stories / Всі фото: Twitter Stories
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду