Брендинг Ukraine Now переміг на престижному конкурсі Red Dot

banda.agency

Маркетингову кампанію розробило креативне агентство Banda Agency.

«Ukraine now – це наймасштабніша міжнародна маркетингова кампанія українського уряду, яка стартує в 2018 році. Її ціль – сформувати бренд України у світі, залучити в країну інвестиції та покращити туристичний потенціал», — йдеться у описі кампанії.

Її розробляли 27 експертів комісії з питань популяризації України у світі. Сам бренд має «продемонструє привабливість України для туризму, культурної взаємодії та бізнесу».

ukraine-now-брендинг

Розробку оцінило журі премії Red Dot Design Award, яку вручає Центр дизайну землі Північний Рейн-Вестфалія, що знаходиться у місті Ессені. Премія існує з 1955 року.

Утім одразу після презентації брендингу, він отримав шквал критики від українців у соціальних мережах.

«Був жарт, що коли ми опублікували кейс, то забрендували Ukraine Now весь український Facebook. Кожен хотів висловитися. Було багато різних думок «всередині». Нам важливо було почути думку від експертів «зовні». І коли отримуєш нагороду рівня Red Dot, сумнівів в якості роботи вже не повинно залишатися»,— сказав AIN креативний директор рекламного агентства Павло Вржещ.

Це вже не перша Red Dot, яку отримує Banda Agency. Раніше журі відмітило нагородами їхній брендинг для київського ВДНГ та конкурсу «Євробачення».

comments powered by Disqus