Засновнику Pirate Bay загрожує тривале позбавлення волі

rt.com

Як повідомляє ВВС, датський суд визнав Варга та ще одного підсудного винними у зламі комп’ютерів, які належали технологічний компанії CSC.

Їм вдалося отримати доступ до комп’ютерів та завантажити файли, що поліції та соціального захисту.

Міру покарання Варгу виголосять сьогодні, 31 жовтня. Йому загрожує шість років позбавлення волі. Співучасника відпустили учора 30 жовтня, після того, як він відбув 17 місяців досудового ув’язнення.

Перша хакерська атака засуджених відбулася у лютому 2012. Завдяки їй вони мали доступ до чутливої інформації впродовж шести місяців.

Захист Готфріда Варга стверджував, що хоча атаки відбувалися із його комп’ютера, він не викрадав файлів. Крадіжку здійснював інший хакер, ім’я якого співзасновник Pirate Bay назвати відмовився.

Зрештою суд виніс рішення про вину Варга. Воно стало третім щодо нього за останні п’ять років.

Готфрід Варг був депортований із Камбоджі до Швеції у вересні 2013. Там він відбув тюремний термін за порушення авторських прав. У тій справі йшлося про використання ним файлообмінника Pirate Bay.

В рамках іншого судового процесу Варг був засуджений до двох років у шведській тюрмі за злам банківського комп’ютера. Це рішення було скасовано в апеляційній інстанції через рік.

Наприкіні листопада 2013 року його депортували до Данії для участі у нинішній судовій справі щодо атаки на CSC.

comments powered by Disqus